Hakkımızda

DİZGİTEK ELEKTRONİK

DİZGİTEK ELEKTRONİK A.Ş  Dizgi, SMD ve THT dizgi alanında hizmet veren bir kuruluştur. Bunun yanı sıra elektronik komponenet ve pcb tedariği konusunda da hizmet vermekteyiz. Ayrıca kablo gruplama atölyemizde her türlü ihtiyaçlarınıza çözüm bulmaktayız.

Elektronik alanında uzmanlaşmış kadromuz ile, modern teknolojik imkanları kullanarak, hızlı ve ekonomik çözümler sunmayı ilke edindik.

Hizmet verdiğimiz, çeşitli sektörlerden birçok müşterimiz ile her gün biraz daha büyümekte ve portföyümüzü genişletmekteyiz.

Firmamızda, her türlü elektronik kartın üretimi, standartlara uygun olarak yapılmaktadır.

Firmamızda, elektronik kart üretiminin yanı sıra,baskı devre tasarımı,yurt içi ve yurt dışında pcb üretimi, test, kutulama, kablolama ve montaj işlemleri de yapılmaktadır.

DİZGİTEK, yüksek kalite ve hizmet anlayışıyla saygın müşterileri için her türlü elektronik kartın ve bitmiş ürünün imalat ve sevkini gerçekleştirmektedir. DİZGİTEK olarak en güçlü özelliklerimizden biri yüksek kaliteli üretim standardımız ve yüksek düzeydeki teknik bilgimizdir. Önde gelen saygın müşteriler ile çalışıyor olmak bizim için gurur kaynağıdır.